Valikko Sulje

Yhteystiedot

Powerlift Finland Oy

Uusimaa:
Kiilaniityntie 2, 02920 ESPOO

Varsinais-Suomi
Aluemyyntitoimisto - Lasitalo / Mustionkatu 8, 20750 TURKU
Varikko - Haikankatu 1, 21200 RAISIO

Pirkanmaa:
Varikko - Realparkinkatu 4, 37570 LEMPÄÄLÄ

Jesse Laine
Vuokralaitteiden tilaukset
Puh. +358 50 400 3916
jesse.laine@powerlift.fi

Jukka Viitala
Kuljetustilaukset
Puh. +358 50 400 6161
jukka.viitala@powerlift.fi

Janne Saarinen
Nosturi- ja kurottajatilaukset
Varastointipalvelu
Puh. +358 50 400 9656
janne.saarinen@powerlift.fi

Marko Paajanen
Työmaakatselmukset ja nostosuunnitelmat
Puh. +358 50 400 2038
marko.paajanen@powerlift.fi

Joni Ristniemi
Vikailmoitukset, huolto
Puh. +358 50 400 4502
joni.ristniemi@powerlift.fi

Petri Ollikainen
Työmaakatselmukset ja tarjouspyynnöt
Puh. +358 50 400 0072
petri.ollikainen@powerlift.fi

Mika Heinonen
Työmaakatselmukset ja tarjouspyynnöt
Puh. +358 50 400 4309
mika.heinonen@powerlift.fi

Nico Lindström
Toimitusjohtaja
Puh. +358 400 349 170
nico.lindstrom@powerlift.fi

Ossi Laine
Myyntijohtaja
Tarjouspyynnöt, vuosisopimukset
Puh. +358 50 415 6456
ossi.laine@powerlift.fi

Ota yhteyttä

Valitse yhteydenottosi luonne

Yhteydenotto/palaute

Vuokralaitteiden tarjouspyyntö

Nostotyön tarjouspyyntö

Yhteydenotto-/palautelomake


    SähköpostitsePuhelimitse

    Vuokralaitteiden tarjouspyyntölomake


      SähköpostitsePuhelimitse




      Nostotyön tarjouspyyntölomake


        SähköpostitsePuhelimitse



        Hyvä yhteistyökumppani,

        Emme ota vastaan paperilaskuja.

        Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja, voitte lähettää ne myös sähköpostilla PDF-muodossa. Laskujen maksuehto 30 pv.

        1. Verkkolaskut

        Powerlift Finland Oy, 2913012-4
        Verkkolaskuosoite: 003729130124
        Operaattori: Maventa (003721291126)
        Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

        *Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

        Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

        2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

        Voitte lähettää laskun sähköpostitse PDF-muodossa

        ostolaskut@powerlift.fi

        ×