Valikko Sulje

Yhteystiedot

Powerlift Finland Oy

Uusimaa:
Viinikankaari 2 A, 01530 VANTAA
Kiilaniityntie 2, 02920 ESPOO

Varsinais-Suomi
Aluemyyntitoimisto - Lasitalo / Mustionkatu 8, 20750 TURKU
Varikko - Haikankatu 1, 21200 RAISIO

Pirkanmaa:
Varikko - Realparkinkatu 4, 37570 LEMPÄÄLÄ

Jesse Laine
Vuokralaitteiden tilaukset
Puh. +358 50 400 3916
jesse.laine@powerlift.fi

Jukka Viitala
Kuljetustilaukset
Puh. +358 50 400 6161
jukka.viitala@powerlift.fi

Janne Saarinen
Nosturi- ja kurottajatilaukset
Varastointipalvelu
Puh. +358 50 400 9656
janne.saarinen@powerlift.fi

Marko Paajanen
Työmaakatselmukset ja nostosuunnitelmat
Puh. +358 50 400 2038
marko.paajanen@powerlift.fi

Joni Ristniemi
Vikailmoitukset, huolto
Puh. +358 50 400 4502
joni.ristniemi@powerlift.fi

Mika Heinonen
Työmaakatselmukset ja tarjouspyynnöt
Puh. +358 50 400 4309
mika.heinonen@powerlift.fi

Petri Ollikainen
Työmaakatselmukset ja tarjouspyynnöt
Puh. +358 50 400 0072
petri.ollikainen@powerlift.fi

Kim Bergholm
Työmaakatselmukset ja tarjouspyynnöt
Puh. +358 45 856 4840
kim.bergholm@powerlift.fi

Jouni Leino
Toimitusjohtaja
Puh. +358 45 310 0882
jouni.leino@powerlift.fi

Ota yhteyttä

Valitse yhteydenottosi luonne

Yhteydenotto/palaute

Tarjouspyyntö


SähköpostitsePuhelimitse


SähköpostitsePuhelimitse




Hyvä yhteistyökumppani,

Emme ota vastaan paperilaskuja.

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja, voitte lähettää ne myös sähköpostilla PDF-muodossa.

1. Verkkolaskut

Powerlift Finland Oy, 2913012-4
Verkkolaskuosoite: 003729130124
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

Voitte lähettää laskun sähköpostitse PDF-muodossa

ostolaskut@powerlift.fi

×