Valikko Sulje

Yhteystiedot

Powerlift Finland Oy

Uusimaa:
Kiilaniityntie 2, 02920 ESPOO

Ahertajankatu 8, 04440 JÄRVENPÄÄ (Varikko)

 

Pirkanmaa:
Realparkinkatu 4, 37570 LEMPÄÄLÄ

Vuokralaitteiden tilaukset
Jesse Laine
Puh. +358 50 400 3916
jesse.laine@powerlift.fi

Koneiden kuljetustilaukset
Tankkauspalvelu
Jukka Viitala
Puh. +358 50 400 6161
jukka.viitala@powerlift.fi

Koneiden kuljetustilaukset
PIRKANMAA
Lavetti Lempäälä
Puh. +358503514369
kuljetukset.lempaala@powerlift.fi

Nosturi- ja kurottajatilaukset
Varastointipalvelu
Janne Saarinen
Puh. +358 50 400 9656
janne.saarinen@powerlift.fi

Työmaakatselmukset ja nostosuunnitelmat
Marko Paajanen
Puh. +358 50 400 2038
marko.paajanen@powerlift.fi

Vikailmoitukset, huolto
Joni Ristniemi
Puh. +358 50 400 4502
joni.ristniemi@powerlift.fi

Työmaakatselmukset ja tarjouspyynnöt - Uusimaa

Mika Heinonen
Puh. +358 50 400 4309
mika.heinonen@powerlift.fi

Työmaakatselmukset ja tarjouspyynnöt - PIRKANMAA

Anu Virtanen
Puh. +358 50 326 9900
anu.virtanen@powerlift.fi

Nico Lindström
Toimitusjohtaja
Puh. +358 400 349 170
nico.lindstrom@powerlift.fi

Ota yhteyttä

Valitse yhteydenottosi luonne

Yhteydenotto/palaute

Vuokralaitteiden tarjouspyyntö

Nostotyön tarjouspyyntö

Yhteydenotto-/palautelomake


    SähköpostitsePuhelimitse

    Vuokralaitteiden tarjouspyyntölomake


      SähköpostitsePuhelimitse




      Nostotyön tarjouspyyntölomake


        SähköpostitsePuhelimitse



        Hyvä yhteistyökumppani,

        Emme ota vastaan paperilaskuja.

        Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja, voitte lähettää ne myös sähköpostilla PDF-muodossa. Laskujen maksuehto 30 pv.

        1. Verkkolaskut

        Powerlift Finland Oy, 2913012-4
        Verkkolaskuosoite: 003729130124
        Operaattori: Maventa (003721291126)
        Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

        *Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

        Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

        2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

        Voitte lähettää laskun sähköpostitse PDF-muodossa

        ostolaskut@powerlift.fi

         

        MikaRent Oy laskutusosoitteet

        003724229854 / Maventa (003721291126)

        24229854@scan.netvisor.fi

         

        Postiosoite

        Eteläpuisto 2 C 16

        33200 Tampere

        ×